עיצוב גרפי לאירועים - איור ומיתוג מקוריים

עיצוב גרפי לאירועים - איור ומיתוג

סטודיו אבועגלה נותן לכם שרותי עיצוב גרפי לאירועים משולב איור מקצועי צבעוני ומקורי!

בסטודיו אבועגלה תקבלו  שרותי עיצוב גרפי מלא לאירוע שלכם . כל מה שהאירוע שלכם צריך עדי להיראות יצירתי החל מהזמנות ועד עיצוב חולצות מדליקות מאוירות .המוצרים שנוכל לעצב לכם הם: הזמנות מאוירות לחתונה, הזמנות בר מצווה, הזמנות בת מצווה, עיצוב מדבקות לשולחנות ולבקבוקים, עיצוב פוסטרים,  עיצוב קאפות לכניסה לאולם, עיצוב שלטים לאולם, עיצוב אריזות, עיצוב קעקועים זמניים עם איור או תמונת גיבור האירוע , עיצוב ספרי תהילים, מדבקות לשולחן ועוד. אין גבול למה שניתן ליצור איתנו , אנחנו מאמינים בהשקעה ועל כן נמשים אלינו אנשים שבאים כדי להשקיע וליצור, אוהבי אמנות ורוב לקוחותינו הם אנשים שאוהבים פרטים קטנים! 

צריכים עזרה בתוכן טקסטואלי לאירוע?  עזרה בכתיבת ברכה, הזמנה, פתיח להזמנה, כתיבת דרשה? גם בתוכן טקסטואלי תקבלו סיוע, שרותי כתיבה של ברכות שירים תוכן לקריינות ועוד  לסטודיו אבועגלה נסיון של עשרות שנים בכתיבה מקורית ומשעשעת, אחרי 500 תסריטים, ברכות, דרשות מגניבות ותוכן להזמנות יש לנו את הכישורים והיכולת להזין למילים את כל מה שאתם מרגישים לנכון לשדר למוזמנים שלכם אודות האירוע וגיבוריו. קראו עוד אודות כתיבה וקופי 

עיצוב גרפי- איור ומיתוג מקורי לאירוע אצלינו נוכל לבשל לכם רעיונות מקוריים עבור המתנות לאורחים שלכם, ניתן ליצור דברים מיוחדים באמצעות העיצוב הגרפי ויכולות האיור שלנו, מדבקות למוצרים שעל שולחן האירוע, פוסטר בכניסה לאולם, הזמנה מאוירת מדליקה, קעקועים זמניים ממותגים עם איור גיבורי האירוע, מתנות לאורחים עם מדבקות מאוירות של הכוכבים המצוירים שלכם, ועוד. סטודיו אבועגלה מת על הדברים הקטנים האילו שמייחדים את האירוע וניתן לקבל רעיונות ממש שווים ותוצר מושלם דרכינו.

עיצוב הזמנות לאירוע- הזמנות חתונה , הזמנות לבר מצווה והזמנות לימי הולדת

עיצוב הזמנות חתונה עיתוב הזמנות בר מצווה הזמנות לימי הולדת ועוד, בסטודיו אבועגלה תוכלו לקבל הזמנות מאוירות משגעות שאותם תקבלו כמוצר פרינט או כקובץ מוכן לפרסום בוואצאפ! היום המון אנשים מעדיפים לחסוך בנייר ולשלוח הזמנה בוואצאפ- זה דור אחר! כולם רוצים מינימום זבל ומקסימום אקולוגיה, ולשם כך אנו מתגייסים לעזור להם כפליים! יש לנו כל מיני דוגמאות מדליקות לעיצוב הזמנות ומדבקות שולחן / ספרים וכו הכנסו לקרוא עוד על כך פה בלינק למטה.

👈קראו עוד על עיצוב הזמנות חתונה ואירועים נוספים

 

עיצוב הזמנות לאירוע חתונה

עיצוב הזמנות בר מצווה והזמנות בת מצווה