סרט בת מצווה באנימציה (אנחנו עושים גם סרטי הזמנה!)

סטודיו אבועגלה מתמחה בהפקת סרטים יצירתיים לבת מצווה בכיכובה של הילדה מצוירת ומונפשת. כאשר התוכן עוסק באישיותה תחביביה,חלומותיה ומערכת היחסים שלה אפילו עם בני הבית והכל בצורה מגניבה הומוריסטית ומאוד מחוברת למה שקורה היום.
האיור מאוד מחמיא ודומה למקור והעלילה אישית ונכתבת בהתאם לדמות שלה!

יש לנו מספר מוצרים מדליקים ומושלמים לבת מצווה- מצגות משולבות אנימציה, סרטים עלילתיים, פתיחים, הזמנות לוואצאפ ועוד כל מוצר שתזמינו אצלינו בסטודיו אבועגלה, יהיה מזכרת מרשימה לכל החיים לה ולבני משפחתה.

 אין כמו להציג את הילדה שלך והחיים לצידה בבית באנימציה מצחיקה מרגשת ויצירתית בשנים האחרונות מסתמן ביקוש לסרטים מקוריים וקליפים מושקעים יותר, לכולם נמאס לראות את אותם המצגות שוב ושוב באירועים. ועל כן המון לקוחות שנתקלים בנו ברשת לראשונה ממש מתרגשים לגלות שיש פתרונות יצירתיים שמתאימים לילדים יצירתיים, מיוחדים, עם עיסוקים מעניינים ואפילו לאילו הביישנים שלא מוכנים להצטלם.

זה כיף שהילדה מעורבת בתהליך וזה יכול גם להיות לה הפתעה (חלקית)

ישנה למשל אופציה שהילדה תדבב את עצמה באולפן וזו חוויה עבורן מטורפת. שכן הילד/ה ומשפחתו/ה מגיעים לדבב וזה מצחיק ומרגש ונוית מביימת ועוזרת עם הדיקציה והבימוי ומצלמת מאחורי הקלעים פספוסים, לאחר מכן מצלמת תמונות משפחתיות באולפן שיתווספו אל מצגת סיום הסרט!

⚡️מה אורך סרט בת המצווה ?

יש לנו מספר מוצרים שמתאימים לאירוע בר מצווה הסרטון העלילתי בנוי מ-1 דקה ועד 3 דקות אנימציה בהתאם למוצר אותו בחרתם. כאשר בתוספת תמונות וקטעי וידאו קצרים בסוף הסרטים שלנו מגיעים ל 5-6 דקות יפות ויצירתיות .

 לחצו כאן כדי לראות דוגמא לסרטי הזמנה לבת מצווה

לחצו כאן לקרוא על התהליך ומאיפה מתחילים

לדוגמאות של סרטי בר מצווה ואנימציה והזמנות מונפשות מהממות לוואצאפ לחצו כאן

סרט בת מצווה ועיצוב הזמנה

⚡️מאילו דמויות מורכב הסרט?

סרט בת מצווה עלילתי באורך מלא (3 דקות אנימציה+ 2 דקות תמונות)  מורכב בדר"כ מדמות ראשית אחת מאוירת ומונפשת במלואה- של הילדה + דמויות אורחות במידת הצורך (בהתאם לביקוש של הלקוח).בסרט כזה נכנסים בין -6 4 לוקיישנים/רקעים בהתאם להצעת המחיר שנשלחה אליכם, הדדליין והמוצר שאותו בחרתם.

את הסרט ילוו קטעי דיבוב / קריינות או בועיות קומיקס ללא מלל (כמובן בהתאם למוצר אותו בחרתם)  פסקול וסאונד אפקטים ברקע. 

⚡️מי כותב את התסריט ואיך הוא בנוי?

אין מבנה אחיד לתסריטים והם בנויים בצורת פאנצ'ים מדליקים מחיי היום יום של הילד/ה אנחנו מראים לעולם את האישיות של הילד דרך המון מרכיבים- זה יכול להיות דרך החפצים שהוא אוהב, המשפחה, הכלב! מגשימים לילד/ה חלום דרך הסרט,הוא יכול להיות כוכב רוק ולשחק בנבחרת כדורסל מול השחקן שהוא הכי מעריך, הוא יכול להיות יו טיוב מיליונר שיושב על ערוץ יו טיוב משלו ועוד, אין גבול באנימציה!! אצלנו אפילו החפצים והחיות בבית הופכים להיות  מואנשים! זה יוצא מדליק ומצחיק ביותר.

⚡️כמה זמן כל התענוג הזה לוקח?

על הסרט עובדים מעל חודש ימים ולכן חשוב להזמין אצלנו מינימום חודשיים ומעלה וזה גם יותר משתלם, כי המחיר יותר נוח וכך גם הסיכוי שלכם לקבל סרט מושקע ומעט יותר ארוך גבוה יותר. 

סרט אנימציה לבת מצווה אוסף קליפים

דוגמא לסרטי הזמנה באנימציה לבת ובר מצווה מושלם לוואצאפ (כל מיני סוגים המתומחרים אחרת)

מאיפה מתחילים אם אנחנו מעוניינים בסרט בת מצווה?

🔸אנחנו שולחים לכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת ואיתה שלבי העבודה למייל.

🔸אנו נקבע איתכם פגישת עבודה משותפת בתל אביב- סיעור מוחות ותחקיר מדליק על הילד/ה (בימי קורונה- טלפון / zoom/ וואצאפ)

🔸חוזרים הביתה ועוקבים אחרי המיילים שלנו- לשם נשלח לכם בכל פעם הפתעה אחרת.

🔸 בשלב ראשון אנו נאייר את הילד ולאחר מכן את הגוף ונשלח לכם לאישור ותיקונים.

🔸בהמשך נשלח לכם תסריט מקצועי מבוסס על כל מה שדיברנו בפגישת ההכרות

🔸לאחר אישור התסריט תתחיל העבודה על שאר האיורים (תסריט לוקח 40% מהזמן שלנו על יצירת הסרט ועל כן יש להתאזר בסבלנות עד שמקבלים אותו)

🔸נקבע שעת הקלטה באולפן בתל אביב אליה תגיעו לשעה אחת- כל המשפחה מגיעה ומדבבת את הדמויות! אחלה חוויה לבר מצווה.

🔸בשלב הבא  חיבור כל החלקים למקשה אחת מדליקה ומקורית! פה האנימטורית יורדת למחתרת ואתם שומעים בעיקר שקט ממנה  (בזמן הזה אתם מכינים תמונות למצגת, אוספים וידאואים לסיום הסרט וכותבים איזו ברכה קצרה אם בא לכם)

 

⚡️איך מקרינים את הסרט?

אתם תקבלו מאיתנו קובץ 4MP ועליו יהיה קובץ הסרט. יש לברר מול האולם מסך וסאונד שבלעדיהם, לא יראו את היצירה שלנו! יש לוודא מי מקרין ואחראי על הסרט באירוע ולדאוג לברר שיש מסכים ראויים ועובדים במקום עצמו והסאונד פצצה!

 ⚡️וואו זה נשמע לי מושלם! איך תנאי התשלום?

40%  מקדמה והיתרה ביום סיום העבודה על הסרט, אותו מקבלים כשבוע לפני הדדליין (תלוי מתי באים אלינו לפני כמובן) 

ניתן לשלם באשראי (תשלומים) / ביט/ העברה בנקאית/ צ'ק 

⚡️למה סרט אנימציה תמיד כזה יקר?

אנחנו מפיקים סרט אנימציה על הדבר היקר לכם מכל 🙂 אל תשכחו סטודיו אבועגלה ובמיוחד נוית שעומדת בראשו נכנסת ל"הסגר" בכל סרט שהיא עובדת עליו, יושבת ימים ולילות כדי שלכם תהיה מזכרת מטורפת לכל החיים. ועל זה מגיע לנו כל שקל! נוית יוצרת סרטים למעלה מ-14 שנה בתקציבים גדולים וקטנים, עם הקהל הפרטי היא יותר מתחשבת

 ועובדת המון שנים על אותה סקלת מחירים כאשר את " המיליונים" היא בעיקר עושים מהקהל העסקי .סטודיו אבועגלה מתאים למי שיודע ואוהב להשקיע, אנחנו ברמת עבודה מאוד גבוהה, עדכניים, מגניבים, והמאיירים הכי טובים בארץ עובדים איתנו. כך שאין לנו המון תחרות בשוק ( למעט ניר וגלי ושרוטונים שהם באותה רמה כמו הסטודיו שלנו…)

נשמע טוב! איזה סוגי סרטים יש לכם לבת מצווה?

ישנם כל מיני סוגי סרטים- המחירים שלהם נקבעים לפי האורך מורכבותם ומספר הדמויות שבהם.

 ☑️יש סרטי בת מצווה  עלילתיים שרובם באנימציה ובסיומם תמונות ומעט וידאו  עד 5/6 דקות סרט כולל דיבוב / קריינות/ ותסריט מלא תוכן- המוצר הכי מושקע שלנו בעצם! החל מ- 5500 ש"ח

 ☑️יש מצגות משולבות אנימציה  תמונות ומעברונים מדליקים מצוירים ללא דיבוב אבל עם קריינות רקע, בועיות קומיקס והדמות מונפשת קלות בלוקיישן 1-3 תלוי בהצעת המחיר . החל מ- 2500 ש"ח

 ☑️יש פתיחים באנימציה  עד 30 שניות אנימציה מונפשת ומדליקה של הילדה שאפשר להוסיף למצגת שהכנתם בבית! החל מ-1500 ש"ח 

 ☑️יש סרטי עלייה לבמה  לפני הריקוד שלה פתיח מגניב באנימציה עליה –  החל מ 2500 ש"ח 

 ☑️יש סרטוני הזמנה לוואצאפ וליו טיוב באנימציה! סופסופ הזמנה מקורית לאירוע שתוכלו לשלוח למוזמנים בוואצאפ או לעלות לרשת החברתית. החל מ – 1500 ש"ח 

ניתן כמובן גם להיעזר בשרותי האיור והגרפיקה שלנו לעיצוב הזמנות לאירוע בת מצווה, קעקועים ממותגים עם איור הילד/ה מדבקות, מיתוג לאירוע שלטים, ספרי תורה, מדבקות לבקבוקים , תחתיות, מתנות למוזמנים וכל רעיון שתדמיינו.

גל ורומי סרט אנימציה תאומות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email