Bring Them Back Home Now🎗️

מיתוג וחשיבותו לעסקים מנצחים

מיתוג יצירתי וחזק יוודא כי הלקוחות שלך יזכרו אותך –  מיתוג זה ממש לא רק לוגו,  זו מעטפת שלמה של יצירתיות זכירה ומעניינת שהלקוח שלך לא ישכח אותה מיתוג וחשיבותו לעסקים היא רבה והיא דרך חיים וכלי ליצירת מערכת יחסים עם קהל רלוונטי שמעריך ואוהב את המוצר שלכם.

בתוך המכלול של המושג מיתוג קיימים המון מרכיבים כגון תוכן ויזאולי, אסטרטגיה, תוכן מילולי ושיווק ומכירות  לא הכל נעשה תמיד תחת אותו מעצב אבל חשוב שילכו זה לצד זה- האסטרטגיה והעיצוב  זו אחת הסיבות שבשלב א כשבאים אלינו לעצב רק לוגו או רק משהו חלקי מהעסק אנחנו ישר שואלים שאלות ומנסים להבין את מהות העסק כדי לאפיין את המותג בשלב ראשוני . 

הידעתם שאחוז גדול של אנשים זוכרים מה שהם רואים הרבה יותר טוב ממה שהם שומעים או קוראים? לצאת ולבלוט מבין המתחרים שלך זה יעיל לעסק שלך במיוחד אם הוא לא מוכר. במיתוג נכון ומקצועי מה שתשדר זה מה שהלקוחות שלך יקבלו. תשדר מקצועיות ואמינות הלקוחות יהיו רגועים כשהם באים אליך תשדר יוקרה יגיעו הלקוחות עם הכסף, תשדר טרוף ורוח צעירה יגיעו בני הנוער וכן הלאה…

מאוד חשוב לבחור עם מי לעבוד כאשר עובדים על מיתוג, החיבור שלך והביטחון שלך במעצב יצרו אמון חשוב שיעזור למעצב להבין מאיפה המותג שלך צמח ומה היתרונות שלו לעומת המתחרים מעצב טוב יקרא לעומק את הלקוח שלו ידייק וימקד את מהות העסק שלך בצורה הטובה ביותר. חשוב שיהיה אמון בין הלקוח למעצב, זו המון עבודה של אמון. (תמיד טוב לראות לפני עבודות מיתוג של המעצב לפני שסוגרים איתו) בסופו של דבר רואים קודם לוגו את האתר ואת המוצר הסופי ואם הלקוח עבר תהליך חכם של מיתוג המהות של העסק תהיה ברורה לכל אחד מנותני השרות שעוד תזדקק להם בעתיד כיוון לגבי מה שיעשו למענך- מעצבים, צלמים, אנשי השיווק וכו' אנחנו חושבים שמיתוג טוב יוצר הרמוניה בין איך שהעיצוב נראה לשיווק שלובין המוצר ולחווית הלקוח ובין הבידול לעומת המתחרות של אותו העסק.

מיתוג בסטודיו אבועגלה וחשיבותו 

 אנחנו בסטודיו אבועגלה בחרנו בלוגו שמאפיין את תכונות האנימטורית והיזמית של העסק סופרוומן עם כלי ציור בידי, גם השם שבחרנו מבדל אותנו מאוד, הצבעוניות החזקה והדומיננטיות של הלוגו  מעידים על תוכן השרות של נוית ללקוחות כיוון שהיא כמו סופר  מעצבת שעובדת במהירות ומצילה לעתים לקוחות מאסונות גרפיים או משממון יצירתי בעסקים שלהם או באירועים  ואילו בעסק עצמו. בסטודיו אבועגלה עובדים בדינמיות ולעתים יוצרים את הבלתי אפשרי ללקוח , בחירת הצבעים גם לה יש משמעות של חיוניות, פריחה, יצירתיות וממון 🙂 בסטודיו שלנו יש קשת רחבה של מוצרים עליהם מככב הלוגו שלנו, הצבעים של הכתום כחול שולטים והשמחה והחיוניות מתפרצת מכל מוצר שיוצא תחת ידינו. 

כל לקוח שמגיע אלינו ולא משנה באיזה שלב- עסק מתחיל או עסק מתקדם אנחנו מנסים להבין את המהות שלו וקהל היעד שלו ולאחר תחקיר מקיף ניצור לו מעטפת חיצונית שתשדר את העיסוק והכישורים שלו למול מתחריו במטרה להבליט אותו מהם. 

בשלב ראשון לוגו , ניירת, עיצוב כרטיסי ביקור ולאחר מכן ממש נכנסים פנימה לעבודת מיתוג . 

קראו עוד על עיצוב לוגו וראו עוד דוגמאות לעבודות גרפיקה שלנו בלינק זה 

עיצוב ומיתוג למסעדות ואוכל מהיר
עיצוב שלטים לחלון ראווה ועיצוב מארזי אוכל
מתוג לעסק קטן

לקט עיצובים גרפיים ועיצובי לוגו שהפקנו

עיצוב גרפי בעסק וחשיבותו

כל עצמאי בעל עסק חייב להבין את המשמעות של העיצוב הגרפי בעסק שלו וכמה הוא משפיע על הלקוחות שיבואו אליו. חשוב שתהיה אינטיליגנציה ומקוריות בעיצוב ואנחנו בכלל מאמינים שמומלץ לצאת מהקיבעון והקופסא. מיתוג כולל בדר"כ : עיצוב לוגו, כרטיס ביקור, מודעות פרסומיות לרשתות חברתיות, צילום, פוסטרים ,פליירים, ניירת משרדית, פולדרים, אקססוריז משולבים בלוגו העסק ועוד אין סוף למוצרי קד"מ שעסק יכול ליצור עם המיתוג שלו ולנו יש שלל רעיונות איך למשוך לקוחות בצורה קריאטיבית .

למשל בעסק של תעתועים הדפסנו קעקועים זמניים מהממים של זאבים ועליו שמנו את הלוגו שלנו חילקנו 3000 כאילו בעמדות הגלויה של שלי ברחבי העיר וחצי עיר הסתובבה עם הקעקועים שלנו והשם תעתועים על הגוף שלהם כפרסומת מהלכת (זוכרים שזה מחזיק עד שבוע על הגוף?) גם כשנטע טוי ניצחה את האירוויזיון יצרנו איור שלה עם סלוגנים של העצמה וחילקנו במצעד הגאווה למאות האנשים שהיו שם וזכינו גם להשוויץ בה ובגאווה שנתנה לנו וגם פרסמנו את רעיון הקעקועים הזמניים הממותגים שלנו.

מיתוג וחשיבותו באירועים פרטיים

גם באירועים פרטיים יש חשיבות גדולה למיתוג נכון ומושקע, חתונה, בר מצווה, יום הולדת  הכל מתחיל ונגמר בנראות חיצונית מרשימה ואין מארח אחד שלא היה רוצה לשמוע מהמוזמנים שלו כמה הם התרשמו מהעיצוב, מההזמנה, מהמדבקות על השולחן מהמתנות הממותגות שהוגשו לאורחים וכו' המיתוג יוצר עניין וסקרנות לגבי האירוע והוא מתחיל בדר"כ בשלב ההזמנה שנשלחת לאורחים- זה הרמז הראשון לאירוע המהמם שהולך להתרחש. ופה אנחנו נכנסים! הופה היי! נוית מעצבת יופי של הזמנות בשילוב איורים יפיפיים שקשה להתעלם מנוכחותם. בדר"כ ההזמנות מלוות באיורים ריאליסטיים של גיבורי האירוע, אבל אנחנו תמיד פתוחים לרעיונות משוגעים! בשלב הבא- נוית תעצב לכם מדבקות לשולחן, שלטים לאולם, תעצב את טקס הדלקת הנרות ואת המתנות שתחלקו לאורחים ויש לנו גם קעקועים ממותגים במתנה לאירועים כאילו שזה שיא הקוליות והטרנד בימים אלו ודוכן קעקועים זמניים כהפעלה אפילו באירוע- לינק לפרטים כאן

קראו עוד על עיצוב לוגו וראו עוד דוגמאות לעבודות גרפיקה שלנו בלינק הזה

מוזמנים ליצור אתנו קשר ולשלוח לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר!

מיתוג וגרפיקה לעסק קטן
התקשר לפרטים