הפקת וידאו שיווקי באנימציה

הפקת וידאו שיווקי באנימציה

וידאו שיווקי באנימציה הוא רעיון יעיל ומשכנע להעברת מסרים ומידע בצורה ברורה במהירות ובאופן בלתי-נשכח. אנשים בכל גיל ומעמד אוהבים לצפות בסרטוני אנימציה וסרטוני וידאו ולכן זו דרך נהדרת לגעת בקהל, להגיע אליו .יצירת סרטי תדמית והסברה באנימציה יתן לכם כלי עוצמתי להעברת מושגים מופשטים כיוון שהוא משלב גירוי חזותי ושמיעתי.

קטעי וידאו באנימציה ישתמשו במטאפורות מוכרות כדי לסייע לצרכנים לשמור על רעיונות חדשים על ידי גישור הפער בין זיכרון לטווח הקצר וארוך.זה מקל על הלמידה ומגביר את ההבנה של מושגים.ניתן ליישם קטעי וידאו הסברתיים באנימציה ביעילות במקרי שימוש רבים.

אנשי מקצוע מנוסים יכול לעצב סגנון אנימציה מתאים לכל לקוח, עמותות, עסקי תרופות וגופים ממשלתיים לשירותים מקצועיים.היום המון עסקים משתמשים באנימציה כדי להגיע לקהל יעד רחב יותרולהנגיש את המוצרים שלהם בקלות גם לאילו שמתקשים להבין מה אתם בדיוק עושים.שימו לב לכל המיתוג של דואר ישראל באיורים ואנימציה ולסרטונים שהם מעלים ללקוחות היונים המפורסמות של חברות הביטוח , ועוד.

הפקת וידאו שיווקי באנימציה זה אחת ההשקעות הכי שוות שתוכלו לתת לעסק שלכםוההחזר מובטח, אם בכמות גולשים אם בפניות וחשיפות ברשת.

נשמע מעניין? בואו תראו דוגמאות לסרטוני הסברה וסרטוני תדמית בלינק הזה

הפקת וידאו שיווקי  באנימציה עוזר לעסקים לתקשר רעיון מורכב שהם רוצים לפשט עבור צרכנים ביעילות מהירות , הומור והנעה לפעולה.

כשצריך לתאר נושא מסובך האנימציה יעילה יותר מאשר וידאו חי .הרבגוניות של הסרט המצויר מאפשרת לעסקים לעשות את הרעיונות שלהם קונקרטיים לצופה.למשל תרשימים וגרפים אשר מקבלים חיים על המסך, לעורר הבנה עמוקה יותר של התוכן ..סרט אנימציה מציע דרך מרתקת להציג המלצות של לקוחות.

וידאו אנימציה הוא אידיאלי להחדרה לצופים נושא חדש, ומעולה  לשימוש בדפי נחיתה.וידאו שיווקי באנימציה זוכה ליחסי המרה גדולים יותר מאשר וידאו רגיל כאשר עסקים משתמשים בסרטון אנימציה קצר ורב עוצמה כדי להבהיר מוצרים או שירותים שלהם, בדף נחיתה למשל , הגמול יכול להיות עצום. ושיעורי ההמרה יעלו פלאים.אם האתר/ סלוג שלך פותח  בקטע וידאו אנימטיבי קצר ומשכנע אנשים לא יברחו ממנו כל כך מהר,הם יישארו זמן רב יותר ויבינו באופן ויזואלי ומילולי בדיוק מה החברה עושה .

רוצים לדעת מה תהליך העבודה של הפקת וידאו שיווקי באנימציה? קראו זאת בפוסט הזה

דוגמאות לסרטונים באנימציה- סרט תדמית, הסברה, כנסים ועוד

לייעוץ או הצעת מחיר מלאו פרטים ונחזור אליכם במהירות האור:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email