🎗️ מאה ימים לשבי החטופים שלנו יום ראשון 14.1 כל המדינה יוצאת מהבית לכיכר החטופים לצרוח לשובם

המלצות על סטודיו אבועגלה מלקוחות מרוצים

 המלצות או לא להיות! יש המון אנימטורים ולא חסרים נותני שירות באנימציה, אז מה מייחד את הסטודיו שלנו?

1. נוית היא מהאנימטוריות הוותיקות בשוק, מעל 12 שנות נסיון, היא זו שהכניסה את  הג'אנר של סרטים מצוירים לאירועים פרטיים והראשונה להפיק סרטי אנימציה דוקומנטריים לאירועים.

2. הסטודיו של נוית עבד עם חברות גדולות במשק עסקים קטנים בינוניים ומאות לקוחות פרטיים.

3. הסטודיו  עומד  תמיד בדדליינים !

4. העבודה של הסטודיו היא custom made עיצוב וייחודיות לכל לקוח והעבודה שלנו כוללת  לא רק סרט אנימציה אלא גם קריאטיב מדליק ויצירתי פלוס חומרי גלם שיווקיים  שהלקוח יכול לפתח להרבה מוצרים וכיוונים אחרים .

5. כל פרויקט שנכנס לסטודיו, מקבל תשומת לב לפרטים הכי קטנים שיש. בזכות פדנטיות המעצבת אשר מנתבת את עבודת העיצוב לרמת גימור פרפקציוניסטית.

6. נוית היא גם חיית רשת, בעלת קבוצות רבות בפייסבוק, מפיקת אירועים חברתיים ברשת ומעצבת גרפית. בסטודיו  תוכלו לקבל פתרונות עיצוביים וגם ייעוץ בנושא שיווק דיגיטאלי.

"נוית היקרה! תודה רבה! תודה על סרט חתונה מושקע בטירוף, הרבה מעבר למצופה, שניכר שכל כולו הוכן במקצועיות ואהבה גדולה! התהליך שקיימת אתנו על מנת להבין את הייחודיות של אחותי ובעלה והיכולת שלך לקרוא אנשים, להבין סיטואציות והיצירתיות הרבה הובילו לסרטון מדויק, מרגש ומצחיק בצורה בלתי רגילה. הסרטון קיבל מחמאות במהלך האירוע ולאחריו מבני משפחה ואורחים מרובים. חשוב מכל, הזוג המאושר, וצ'אי, כלבתם הכוכבת הופתעו, התרגשו, אהבו ונהנו ממנו שוב ושוב. אני מאחל גם לאחרים את ההזדמנות לקבל ולתת מתנה כל כך מיוחדת!"

נויתוש היקרה (מותר לי ככה?) עבר האירוע. נרגענו ואני מתפנה לתודות. אז לך - תודה ענקית, על סרטון מהמם שישאר איתנו לתמיד. לא רק התוצר ישאר, אלא החוויות הרבות בדרך:מהמפגש הראשון שהיה כולו סביב אביב (מה הוא אוהב? מה הוא לא אוהב? מה הוא אומר? מה מצחיק אותו? מי הוא בעצם??? מהכתיבה המשותפת של התסריט’ כמה יצירתיות ודמיון נשפכו מכולם,מההקלטה כמובן וגם מהעבודה על המצגת הסופית. בדרך כלל אומנים הם אנשים מפוזרים, לא מאורגנים וקצת קשה לסמוך עליהם ברמת התהליך - את ההפך הגמור! מאורגנת מתוקתקת, הכול בתוך פורמט קבוע מנצח, אין טיפת אי ודאות. כל זה לא פוגם ביצירתיות, בהומור ובנתינה שלך. חתיכת השקעה נתת בסרט שלנו. בקיצור, ממליצים בחום רב! ומקווים שעוד רבים יהנו מעבודתך המעולה.

הייתה חוויה נפלאה להפיק איתך את סרט בר המצווה שלנו ועל התוצאה עוד יותר. נוית תודה רבה על הסרט המדהים מדהים שהכנת לאיתמר לבר מצווה. סרטון סופר מגניב, מקצועי, מצחיק ומאוד אישי עליו ועלינו כמשפחה וכמובן מאוד מקורי. זה מסתבר בדיעבד היה החלק הכי כיפי ומשחרר בתקופה של עומס ולחץ של ההכנות לקראת הבר מצווה. איתמר מאוד התרגש והאורחים סופר התלהבו מאוד וביקשו ממני להעביר אליהם כדי שיוכלו לראות שוב . ממליצה עליך בחום כמי שיודעת גם לקלוט אישיות, אופי ואת כל השטיקים הקטנים שלא תמיד יוצאים החוצה מייד. השקעת מאוד וזה היה בהחלט מורגש. אוהבים ובטוחים שנפגש שוב בבת מצווש של הדר. משפחת כרמי

נוית יקרה, הגענו אליך דרך האינטרנט ולמען האמת לא ידענו כל כך לקראת מה אנו באים...נפגשנו בבית קפה קטן ונדלקנו על האנרגיות שלך, רק מהדמיון כבר ראינו את עצמנו בסרט... הכנת לנו סרט בר מצווה באנימציה מדהים והכל נעשה בהמון סבלנות ובכשרון רב.את הסרט השארנו לילדים כגורם הפתעה והם ראו אותו רק באירוע..חבל שאנחנו לא יכולים להעביר לך את הצחוק והשמחה כשהם ראו את הסרטון. תודה שנתת לנו חויה מדהימה גם סרט האנימציה וגם הדיבוב באולפן. מאחלים לך המון הצלחה בהמשך הדרך. יש בך כשרון רב!

נוית יקרה, תודה רבה על סרט לחתונה שייצרת עבורנו. נהנינו מהעבודה המשותפת, הבנת את הבקשות שלנו והובלת את התהליך באופן מקצועי ומדוייק. התגובות לסרטון מעולות ואנו בטוחות שהוא ישיג את המטרות שלשמו נוצר. מאחלות לך המשך הצלחה,צוות נטע

לכל מאן דבעי הריני לפרגן להמליץ ולהלל את כישרונה ויכולותיה של נווית מחברת אבועגלה אנימציה. היא יצרה עבור המונית לחיות סרט אנימציה לעסק שלי מדהים מצחיק שמסביר בהומור על תפקודי העסק. עבדה על התסריט הדמוית הסאונד רבת פעלים ומעללים עשתה עבודה יוצאת מהכלל. פירגנה בעיצוב חדש ומיתוג. בקיצור בחורה שנותנת מעצמה מעבר לתשלום ועשתה מעל ומעבר למה ששולם. באהבה רבה באחריות בעמידה בזמנים. אין כמוני מרוצה. תודה לך יקירתי. מיכל שור

* עוד המלצות לוהטות עסקיות ופרטיות תוכלו לקרוא בתחתית העמוד בגלריות פה למטה * ​

המלצות מלקוחות עסקיים

המלצות מלקוחות פרטיים

התקשר לפרטים