הזמנות לחתונה ולאירועים

הזמנות מאוירות לחתונה מיוחדת

הזמנות לחתונה- דוגמאות

הזמנות מאוירות לחתן ולכלה לדפוס ולוואצאפ

 

אנו נמצאים בראשיתה של מהפיכה, עולם ללא נייר, המציאות הדיגיטאלית בה אנו חיים היום שינתה את התקשורת האנושית, בכל העולם אנו מעבירים מסרים באמצעות המחשב והאינטרנט, אז למה שלא יהיו מהיום בנוסף גם הזמנות בר מצווה והזמנות בת מצווה או הזמנות חתונה וירטואליות ?

לנוית עלה הרעיון להציע זאת ללקוחותיה לאחר שעיצבה להם הזמנות סטטיות מאוירות רגילות לדפוס והרגישה שמעבר לכך שהמציאות השתנתה והיום שימוש בנייר הפך למיותר, היא רצתה להציע בנוסף הזמנה דיגיטאלית שנשארת לנצח, כזו שתגרום לאורחי האירוע להתלהב ולצפות לו…הזמנה כזו שאפשר לשלוח בוואצאפ או בפייסבוק.

בחלק מסרטי האנימציה שהפקנו, ההזמנה הוירטואלית היתה אף טיזר לסרט האנימציה המלא שהוקרן באירוע. כמובן שהקהל לא ידע מה מצפה לו כיוון שקיבל למייל שלו לינק להזמנה שונה ממה שהוא רגיל והופתע לטובה.

ההזמנות המאוירות הסטטיות והמונפשות שלנו מתאימות לכל אירוע! לבר מצווה, בת מצווה,ימי נישואין, ימי הולדת ועוד- דוגמאות במצגת בתחתית העמוד.

 יש לכם חתונה ואתם רוצים הזמנה לחתונה מקורית ומדליקה? 

יש לכם בר מצווה או בת מצווה או יום הלדת? יש לכם שתי אופציות לבחור: הזמנה סטטית או מונפשת

 כל מה שצריך להכין כדי לקבל הזמנה באנימציה או הזמנה מאוירת לחתונה או לבר בת מצווה או בכלל לאירוע שלכם זה תמונות פנים טובות של כוכבי האירוע וכמה צילומי גוף שלהם.נוית מאיירת את כוכבי ההזמנה בסגנון ריאליסטי ומסכמת עם הלקוח  על הכיוון ההיתולי ועל אופי ההזמנה.

הזמנה באנימציה תהיה בתוספת הנפשה של הדמות, פסקול רקע מדליק, טקסט מונפש והנעה לפעולה בסיומה והזמנה סטטית תהיה איור בלבד אותו תוכלו לשלוח לאורחים בוואצאפ או מודפס על נייר.

הזמנה באנימציה מומלצת כיוון שהיא יותר מעניינת מסתם תמונה קפואה ומעוררת אנשים להתלהבות היום ניתן לעלות ליו טיוב הזמנות באנימציה גם לוואצאפ ולפייסבוק וזה בהחלט מעלה את רף הציפיות מהאירוע בעיניי האורחים והמשפחה שלכם .

 כמה כמה זה עולה לנו?

נכון ל 2019 המחיר לעיצוב הזמנה לאירוע לדפוס עבור יחיד החל מ- 650

עבור עיצוב הזמנה לחתונה לזוג  המחיר יהיה מעט גבוה יותר

מחיר עיצוב הזמנה מונפשת מתחיל ב 2500+ לסרטון של עד 30 שניות  (בהזמנה חודשיים לפני אירוע) 

לקוח שמזמין סרט אנימציה יקבל גם עיצוב הזמנה לדפוס ללא עלות . וכמובן שניתן לקבל גם סרט הזמנה על מנת לשלוח לאורחים כטיזר לסרט שיוקרן באירוע עצמו!

להתאמת ההזמנה המתאימה ביותר עבורכם צרו קשר ונעזור לכם עם רעיון שיתאים לכיסכם – מוזמנים למלא פרטיכם בטופס יצירת הקשר בתחתית העמוד.

עיצוב ואיור הזמנות לחתונה